אם יש לך נושא ספציפי זה ממש מעולה. אנו מציעים סיוע מלא או סיוע חלקי – לבחירתך.

באופן כללי , אנו מציעים כתיבת עבודה אקדמית מקורית לפי דרישותיכם. העלות הינה אישית ונקבעת לפי אופי העבודה. פרטים נוספים תוכלו למצוא בדף ההסבר הכללי על רכישת עבודה. את כתיבת העבודות האקדמיות ניתן להזמין במגוון נושאים ובמגוון רחב של מחירים וחלקים. אנו דיי מעודכנים במגוון החוגים הנלמדים כיום.

הכל מתחיל בשיחה ראשונה, ווצאפ או מייל.  זכור כי בכל שלב תוכל לדבר איתנו, ישירות.

בניגוד לרבים אנו פועלים לפי חוק בלבד. אצלנו מיד בתחילת העבודה נחתם הסכם עבודה שמגן על הלקוח ועל החברה. כן מותר לכל אדם להזמין כל פרוייקט ומותר לכתוב בעבורך פרוייקט. אין כאן כל עבירה על החוק!!! עם זאת, המוסדות האקדמאים ברורים בדרישה שלהם למקוריות העבודה.

המוסדות האקדמיים, זכותם לדרוש ולקבוע כי סטודנט הקונה עבודה ומגיש אותה כאילו הוא כתב אותה, עובר עבירה אתית מול האוניברסיטה ויכול לאבד את הזכויות שלו בקורס ספציפי או בתואר כולו.

ככלל, אנו איננו מעודדים כל מרמה או קניית תארים באופן פיקטיבי. הלקוחות שלנו הם חלק מהתהליך והם האחראים הבלעדיים לתואר שלהם ולמעמד שלהם מול האקדמיה.

קרא עוד

זמן כתיבת העבודה ממש משתנה ותלוי בלא מעט גורמים. הדבר יכול לנוע בין מספר שעות לשבועיים ולעיתים אף חודש ויותר, זה כמובן תלוי בהיקף העבודה ובמעורבות של המנחה בתהליך , במידת זמינות החומרים.

במחקר אמפירי למשל יש להפיץ שאלונים בצורה ידנית או בגוגל דוקס , וכמובן יש להמתין עד למילוי השאלונים. כך גם בעת ביצוע הראיונות – יש למתין עד לסיום הראיון האחרון לפני שניתן יהי להמשיך את כתיבת העבודה.

לעומת זאת, במטלות עצמאיות וקצרות כגון מצגות או סיכום מאמר ניתן לסייע ממש מיידית , לעיתים אפילו באותו יום! אבל אנו ממש לא ממליצים לאף סטודנט להמתין עם העבודה לרגע האחרון…

לא , זו לא לא שאלה קשה בכלל. אנו באקדליסט מקפידים על שקיפות מלאה ומציגים מחירון מלא באתר שלנו. אמנם המחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה, היקף העבודה בעמודים ועוד. אבל כן תוכל לקבל מוגש על המחיר של העבודה שלך.

ברור כי יש מגוון רבח של סוגי עבודות , וכך גם מגוון המחירים. למעשה, על פי סוג העבודה תוכל לדעת את טווח המחירים או את העלות של העבודה שלך. הנך מוזמן לעיין בדף המחירים לדוגמא.

בנוסף ,אנו גאים להציג את מחירון הבסיס שלנו – ממנו תוכל לקבל סדר גודל של מחיר המתאים לסוג הסיוע שאתה צריך.

אנו חברה מסודרת באמת. לצורך כל תשלום או פעולה כספית תקבל מאיתנו פנייה רשמית במייל עם מועדי המסירה, תכולת המסירה ושאר הפרטים.

יחד עם הפנייה לתשלום תקבל מאיתנו הסבר לביצוע התשלום ואפשרות לבחירת צורת התשלום המתאימה לך.

את המקדמה תוכל לשלם באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית. כן – אצלנו אפשרי לקנות עבודה בתשלומים 🙂

אפשרות בתשלום באקדליסט :

העברה בנקאית

כרטיס אשראי

פפר פיי

תשלום דרך האתר

פייפל , בתוספת של 2.75%

בהחלט כן. ניתן להעזר בנו בכל שלב, ולכל חלק.

אנו נוכל לסייע בחלקים קטנים כגון כתיבת תקציר , כתיבת פרק בסקירת הספרות, כתיבת סקירת ספרות מלאה, כתיבת פרק ממצאים, כתיבת פרק דיון וכדומה.

כמובן שנוכל לסייע במספר חלקים או בעבודה בכללותה, החל משלב הצעת המחקר.

בגדול ישנם באקדליסט שני מסלולי סיוע עיקריים, הראשון, הזול יותר הינו כתיבה על פי דרישות. כלומר אתם שולחים נושא מאושר בצרוף הצעת המחקר ואנו מתבססים על שאלת המחקר שתשלחו.
במסלול ליווי מלא הסיוע הוא בשלבים, החל משלב הצעת המחקר, בחירת הנושא, איתור שאלון, משלוח כל פרק למשוב וכולי. מסלול זה יקר מן המסלול הבסיסי והוא מומלץ לסטודנטים שאין להם עדיין כיוון ברור למחקר שלהם.
אם יש לך פרה סמינריון מעולה, לפחות ציון 85 – הוא בהחלט יכול לשמש בסיס לעבודת הסמינריון שלך.
שם לב כי תהייה חייב להרחיב את העבודה בצורה משמעותית וברוב המקרים להוסיף תחום מחקר או להוסיף משתנה מחקר נוספים.
באקדליסט, הסיוע על בסיס פרה סמינריון הינו בהנחה של עד 30%, כאמור רק במידה והפרה אכן משמ בסיס איתן להרחבת העבודה לעבודת סמינר.
בכל הזמנת סיוע לכתיבת עבודות אקדמיות אנו מפרטים בצורה ברורה מהי תכולת הסיוע.באקדליסט לא יהיו הפתעות בהמשך!
חשוב לציין כי כל לקוח אקדליסט מקבל את האפשרות לבצע את הניתוח הסטטיסטי בעצמו או לקבל את הסיוע דרכינו. המחיר של התוספת עבור הניתוח הסטטיסטי נמסר ללקוח מיד עם תחילת ההתקשרות.
טיפ:
לא מעט מכללות וכמובן בכל האוניברסיטאות ישנה האפשרות לקבלת סיוע סטטיסטי ללא תשלום! אנו מעודדים את לקוחותינו להשתמש ולנצל את העזרה הזו.
המחירים באקדליסט כוללים סבב תיקונים ללא תשלום!

אנו מתחייבים שתעברו! הזהרו ממי שמבטיח ציון ספציפי ומדוייק, הוא כנראה לא מכיר את עולם האקדמיה. לאורך שנים רבות, רוב רובו של העבודות שלנו קיבל ציון מעבר לשמונים וחמש ומעלה אך שימו לב – אם תנקטו בשיטה הפשוטה והבטוחה הכוללת משוב מקדים של המרצה הדבר מבטיח ציון קרוב למושלם.

לקוחות אקדליסט אשר בחרו במסלול הליווי המלא זוכים להצלחה מלאה.  אנו ממליצים לכל רוכש עבודה לעיין בפוסטים שלנו ובבלוג שלנו. יש לנו מוניטין רב שנים והמאמרים כוללים טיפים חשובים בעת קניית עבודה סמינריונית. ישנם מספר כללים חשובים וכללים חשובים עוד יותר : ממה להמנע!!!

אקדליסט ממוצבת כחברה הותיקה והאמינה בעיקר בגלל המוניטין שלנו בציונים, אבל הציונים הם רק אחד הסמפטומים של שיטת העבודה שלנו. ההתנהלות במהלך כל התהליך מובילה אותנו לתוצאות המרשימות.

סטודנטים ממליצים

קבל הצעת מחיר

הנך מוזמן לשיחת ייעוץ מקצועית ללא תשלום : 058-4533512

יש לך שאלה ? אם לא מצאת מענה בדף זה, אנא פנה אלינו בכל שאלה. נשמח לקבלת משוב!