במסגרת לימודי תעודה קיימים קורסים מקצועיים רבים, הנמשכים לרוב חודשים בודדים ושנתיים לכל היותר. לימודי תואר ראשון, לעומת זאת, אורכים לפחות שלוש שנים בכל המוסדות ודורשים השקעה רבה מצד הסטודנטים, הכוללת שינון חומר, הכנת עבודות ומבחנים רבים.

כמות המטלות השונות והיקפן, עומדים ביחס ישיר למקצוע הלימודים הנבחר ואופיים משתנה בהתאם.
כך למשל, סטודנטים בחוג לימודי עיצוב נדרשים לא רק להיבחן על חומר עיוני, אלא גם לבצע פרויקטים מעשיים רבים והדבר תקף לגבי כל תחומי העיצוב, כמו אדריכלות פנים, תכשיטנות, עיצוב גרפי, עיצוב מוצרי צריכה, טקסטיל ועוד. במקרים רבים נאלצים הסטודנטים לוותר על מגורים מחוץ לבית ההורים, מכיוון שדרישות הלימודים לא מאפשרות להם להחזיק בעבודה. תנאי הקבלה למוסדות הלימוד הנחשבים בתחום, כמו בצלאל, שנקר והמכללה למנהל – קשים למדי ודורשים לא רק בגרות מלאה, כי אם גם תיק עבודות מושקע, מבחנים וריאיון קבלה.
גם לימודי שיווק, אשר נלמדים לרוב כהתמחות במסגרת חוג כמו תקשורת או מנהל עסקים, דורשים שעות נוספות והגשת פרויקטים מיוחדים בעיצוב מסרים, תכנון קמפיין, קטלוגים, שיווק אינטרנטי, קידום מכירות ועוד ואפילו כאשר הם במסגרת לימודי תעודה, או קורסים של העשרה, עדיין מדובר בהשקעה ניכרת של זמן וחומרים.

כיוון שכך, אין זה פלא שסטודנטים רבים מתקשים בהגשת עבודות, אם בשלבי הפתיחה ואם בעריכה והגהה ואפילו סיום. כאשר מדובר בעבודות אקדמיות, גם אם בהיקף מצומצם, עליהן לעמוד בכללים נוקשים של כתיבה ולא אחת אובדים הסטודנטים בסבך ההוראות וחומר הלימוד.

הסיבה הכי נפוצה היא חוסר זמן ( עבודה , עבודות נוספות , בחינות , אחרי לידה , לפני חתונה ומה לא)

לטובת אלה הבקיאים בחומר, אך לא תמיד יודעים איך לתרגם את הידע לעבודה סמינריונית, באות חברות המתמחות בעריכת חומר והגשתו ויכולות להציע ייעוץ, סיוע והכוונה, לעתים עוד בשלב בחירת הנושאים לעבודה ולמחקר. הסטודנטים עובדים בצמוד לאנשי המקצוע ויכולים להיעזר בהם בכל שלב של כתיבת העבודה.

הסיבות לעזרה בכתיבת עבודות רבות ומגוונות – כאשר במקום הראשון ללא עוררין הסיבה הכי נפוצה היא חוסר זמן ( עבודה , עבודות נוספות , בחינות , אחרי לידה , לפני חתונה ומה לא) . לא משנה הסיבה! אנחנו כאן כדי לעזור במקצועיות ובהגינות.