סטודנטים ממליצים על אקדליסט

0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

המלצות וציונים אחרונים

אנחנו באים להשלים את החסר ולהציע את העזרה שאתם כל-כך זקוקים לה. אקדליסט הוקמה על-ידי בוגרי תארים מתקדמים מהאוניברסיטאות הטובות בארץ. אנחנו מכירים את ההרגשה שמלווה אתכם בכל אותן עבודות אקדמאיות- חוסר אונים ולחץ של זמן. חווינו זאת על בשרינו ולכן אנחנו יודעים שאצלנו תקבלו את העזרה המקצועית ביותר שתפתור אתכם מהרבה כאבי ראש.

סבטה , ניהול מערכות בריאות

תודה רבה. קיבלנו 91. אני יודעת שהיה קשה עם שאלת המחקר בהתחלה, אבל אחר כך זה רץ. מה היינו עושות בלעדיכם…

נטע , פסיכולוגיה

הקורס בבינתרבותית לא היה קל. הסמינריון היה פשוט מושלם. וגם העבודה הקטנה הייתה מעולה. חבל שלא הכרתי אתכם קודם. ציון 100 עגול. ממש תודה לססטיסטיקאי על הצגת הממצאים והטבלאות- היה גדול!

מאיר, משפטים , דיני חוזים

לעמית מאקדליסט שלום רב ,"אם מישהו היה שואל אותי מה היה אחד הדברים הנכונים שעשיתי בתואר היה לפנות אליכם".  קיבלתי שירות יעיל אדיב ובעיקר מקצועי ברמות וכמובן ציון מעולה – מאה עגול!

יערה, שיווק

ראשית אתם ממש מעולים. תודה על הסבלנות. כתיבת סמינריון בתשלום זה לא משהו שחשבתי עליו, אבל אחרי השיחה הראשונית הרגשתי בבית. הציון 90 אבל העיקר זו המקצוענות והידע הרב שלכם . אני ממש אחרי לידה ולא היה לי מושג איך אני מוצאת זמן לכתיבת העבודה,אבל מרגע שהתחלנו לעבוד יחד זה היה מושלם. תודה לגלי המדהימה

0
מרינה,סיעוד
0
נויה, מוסר ועסקים
0
שי, ניהול מערכות בריאות
0
ירין,הערכת שווי בזק
0
סלוא, חינוך ת.שני
0
מאי, ייעוץ חינוכי
0
גילי , משפטים. נזיקין.
0
נופר, פסיכולוגיה, תזה!

הצטרף לאלפי הסטודנטים שבחרו בנו!

ממש תודה הכל! היום קיבלנו את הציון. קיבלנו 90 ואנחנו מאושרות אבל לא שוכחות להודות לכם על הסיוע לאורך כל הדרך, ממש שמחות שבחרנו בכם. נכון היה קצת יקר לעומת האחרים אבל ממש ממש השתלם. נשמח להמליץ עליכם.

ירדן ורימה, פרוייקט גמר ניהול מערכות בריאות

לאחר לא מעט חששות התחלנו את התהליך של כתיבת העבודה שלי, אולם מיד עם קבלת רשימת הפסיקה והמאמרים ידעתי ששאני נמצא בידיים מקצועיות ביותר. לצערי לא יכולתי להתפנות לכתיבה בשל אילוצים אישיים ואכן נתתם לי פתרון איכותי ומקצועי לעילא ולעילא.  לגבי הציון, כבר בעת קריאת העבודה ידעתי שהעבודה תזכה לציון גבוה היא פשוט הייתה מעולה, כולל הדין המשווה.97. כי המרצה אמרה שהיא לעולם לא מעניקה ציון מושלם…

עוז, משפטים ת. שני

היי, ממש תודה לכם. המנחה המעיקה הזו לא הפסיקה לתקן ולתקן ולתקן … את עצמה. ממש כאב ראש. לא הייתי מסיימת בחיים בלי הסיוע שלכם!

פשוט נהדרים ואמליץ בכיף גדול. שבת שלום, יעל.

יעל , חינוך מיוחד, סמינריון בנושא שחיקת גננות , ציון 93

ממש תודה על הכל, הוא אמר לי את הציון מראש! 90. אבל אין עליכם. אני יודעת שהוא היה ממש ממש מעיק עם הניתוח והכל. העזרה שלכם הביאה אותי לסיים את התואר. פשוט כך.

פז, תקשורת כתרבות, סמינריון בנושא ריאליטי וייצוג תקשורתי , ציון 90

חברים באקדליסט ,תודה על הסבלנות, התיקונים האחרונים היו ממש מעולים וכנראה תרמו לציון הסופי המושלם. פשוט שרות נהדר יש לכם. חבל שלא ידעתי עליכם קודם. להתראות בסמינריון הבא בשווקים דיגיטלים.

ראאד, מימון וניתוח דוחות פיננסיים, סמינריון אשראי חוץ בנקאי, ציון 95

There are no reviews yet. Be the first one to write one.