מחפש כותב עבודות…ובכן, אתה לא לבד ואתה גם לא הראשון המחפש כותב עבודות. חשוב להבדיל בין התקשרות לאדם או ל"מישהו" לבין התקשרות עם אקדליסט. בהתקשרות איתנו אתה לא לבד, יש גיבוי למקרים בעייתיים, יש בקרה, כתובת ועוד.

לא מעט מהלקוחות שלנו הגיעו אלינו אחרי ש"התחילו" תהליך עם כותב עבודות והוא פשוט לא מסר להם כלום, או מסר רק משהו חלקי וגם לא עמד בזמנים. יתכן מאוד והתקשרות מול כותב עבודות פרטי יהיה עסק יותר- אולם יש לקחת בחשבון את מכלול ההיבטים והסיכונים הטמונים בהתקשרות מסוג זה.

כותב עבודות סמינריוניות

כתיבה מקצועית דורשת מיומנות רבה , נסיון ויכולת. באקדליסט העבודה למעשה כוללת (מעבר לכותב) מכלול רחב יותר של אלמנטים. יש שלב של עריכה אקדמית והגהה. שלב זה מבוצע על ידי עורכת לשונית, ללא קשר לכותב. בנוסף, החלק הסטטיסטי או ניתוח הממצאים מבוצע ומבוקר על ידי סטטיסטיקאי המבצע עשרות ומאות עבודות עם ראייה שונה מכותב העבודה, על מנת להבטיח שחלק זה מבוצע בצורה הטובה ביותר.

דוגמא נוספת לשיטת העבודה שלנו היא מחלקת המידענות, המידעניות שלנו מתמחות באיתור מאמרים אקדמאים מכתבי עת, או איתור מקורות לנושא או משתנה ספציפי. ושליחתם לכותב העבודה. הדבר מקצר זמנים ומבטיח איכות ורמה גבוהה ביותר.

שיטת עבודת הצוות המקצועי שלנו מוכחת ומוכיחה את עצמה זמן רב. התוצאות שלנו במגוון סוגי העבודות כגון עבודות גמר, סמינריון, מטלות, תזה- בכולם הציונים הם האינדיקציה הטובה ביותר לכך. כמובן גם הפרטים האחרים, לכאורה "קטנים" מבוצעים אצלנו כחלק מתהליך מקצועי. החל מתבנית המסמך, מספור העמודים, מבנה , תוכן העניינים וכמובן כללי הציטוט או כללי האזכור. סביר להניח כי כותב עבודות אינו משתמש בכל הכלים הממוחשבים הקיימים כיום בשוק. יש לציין כי אקדליסט גם מבצעת בדיקת איכות ובדיקת פלגיאזרם ממוחשב לפני המסירה, כך שאתה בהחלט יכול להיות סמוך ובטוח כי תקבל עבודה באיכות הנדרשת וללא הפתעות.

אחרי שעמדנו כאן על ההבדלים העיקריים, ניתן לסכם זאת כמובן במחיר, או עלות מול תועלת אולם מפח נפש והתעסקות עם עבודה שקיבלת היא גדולה ומהנסיון שלנו לא ממש שווה את חסכון לכאורה של כמה מאות שקלים. אם החלטת לקבל סיוע מומלץ לקבל סיוע איכותי עם בטחון.

מה שלא תחליטו ,שיהיה בהצלחה! אתם כמובן מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום וללא כל התחייבות. להצעת מחיר לחץ כאן.

 

כותב עבודות