אז מי כותב את העבודה?

יש לנו צוות מומחים לכתיבת עבודות,וכל אחד בתחום אחר. הכותבים עומדים איתך בקשר רציף,כולל סייקלים עם המנחה. יש לך השפעה על העבודה! הכותבים הינם בעלי תארים מתקדמים בלבד, מעודכנים ביותר ובהחלט מסוגלים להתמודד כמעט עם כל קורס ובכל מוסד. השאיפה שלנו היא להוציא את המוצר הטוב ביותר תחת העט (המקלדת…) שלנו. כאן באקדליסט , בוודאות תדעו כי כל עבודה נכתבת בקפדנות ובדקדוק, לפי דרישות המנחה,הסילבוס ולפי כללי הכתיבה הנדרשים.

אנו מסייעים בכל סוגי העבודות – מעבודות של עמודים בודדים ועד לתיזות, עבודות דוקטורט ועוד. סיוע בכתיבת תיזות ועבודות אקדמאיות עריכה מדעית סיוע בכתיבת מחקר אקדמאי – מאמרים, ניתוחים, איתור חומר ועוד. מדעי החברה מדעי הרוח הוראה מדעים מדוייקים ניתוחים סטטיסטיים – SPSS

אתה יכול להיות בטוח ! העבודה נכתבת ברמה הגבוהה ביותר על ידי צוות כותבים מנוסים, בהתאמה אישית ובליווי מלא.

רונן ו.
רונן ו.סטטיסטיקאי
רונן מתמחה בליווי חוקרים אקדמים כבר 20 שנה. החל משלב תכנון המחקר, שדה המחקר, בניית שאלונים, כתיבת פרק ניתוח ממצאים, סטטיסטיקה תיאורית והסקתית.
רונית ש.
רונית ש.מידענית
רונית מתמחה באיתור מאמרים מכתבי עת אקדמים לשלל סוגי מחקר. לרונית תואר שני בפסיכולוגיה ותואר ראשון נוסף בספרות אנגלית.
כותבים נוספים
כותבים נוספיםמשפטים, כלכלה
יש לנו צוות קטן ואיכותי של כותבים בעלי תארים מקדמים. אולם חשוב מכך – בעלי נסיון רב בכתיבת עבודות! הנך מוזמן לשוחח עם המומחה המתאים לך ישירות.
לייעוץ מקצועי !

הצוות האיכותי שלנו!

שיחה ישירה עם מומחה וכותב העבודה שלך זה דבר הכרחי! ש לנו צוות מומחים לכתיבת עבודות, וכל אחד בתחום אחר. הכותב יעמוד איתך בקשר רציף,כולל סייקלים עם המנחה. יש לך השפעה על העבודה! הכותבים הינם בעלי תארים מתקדמים בלבד , מעודכנים ביותר ובהחלט מסוגלים להתמודד כמעט עם כל קורס ובכל מוסד.
לייעוץ מקצועי !

כותבי עבודות הסמינריון שלנו מקצועיים. נקודה. כל הכותבים באקדליסט בעלי תארים מתקדמים ונסיון רב בכתיבה של עבודות גמר ועבודות סמינריון. כל אחד בתחומו.כל עבודה עוברת עריכה לשונית והגהה מקצועית.

אביעד : אני כותב עבודות סמינר בעיקר בקולנוע  ותקשורת , לרוב עבודות איכותניות עם ניתוח סצינות , ניתוח טקסטים , תוך דגש על חלקים תיאורטיים עדכניים. לאחרונה העבודות שלי בקולנוע לאוניברסיטה הפתוחה היו בנושא קולנוע אמריקאי ושחורים בקולנוע האמריקאי. בשניהם קיבלנו 95!

גילה ש: אני עובדת באקדליסט כבר 5 שנים. מקפידים כאן על איכות ברמות על. אני כותבת עבודות במדעי הרוח , בעיקר היסטוריה וארכיאולוגיה. עבודות שמעניינות אותי. העבודה שלי על ביצורים בעת העתיקה ועל תקופת הברונזה למשל קיבלו ציונים מושלמים!

דניאל : אני מומחה בהערכות שווי של חברות. כל הפרוייקטים במימון וחשבונאות מגיעים אלי…דברו איתי ישירות. מבצע ניתוח דוחות פיננסים עם ובלי היוון , DCF WACC ועוד. עבודה שאני ממש אהבתי הייתה הערכת שווי של חברות ממשלתיות. המרצה "נהנה לקרוא"

אצלנו אין "שיחות ועידה"  או "נבדוק עם הכותב" המקצוענות מולך ממש מהרגע הראשון !