ברוכים הבאים לאקדליסט

כתיבת עבודות אקדמיות ומרכז למחקר אקדמי

אקדליסט פועלת משנת 2003 (הותיקים ביותר!) בסיוע לסטודנטים בכתיבת עבודות אקדמיות, סמינריון, עבודות גמר, תזה וגם עבודות דוקטורט. החל משנת 2010 אקדליסט הוסיפה לסל השירותים הרחב שלה מערך לכתיבת עבודות באנגלית. השירות אותו אנו מעניקים הינו יחודי ובעל שיטת עבודה המבטיחה הצלחה מירבית. המסלול שלנו לליווי מלא מוכיח עצמו זמן רב. (ציונים, כן ציונים) אבל נשמח אם תציצו במכתבי התודה.

השיטה שלנו בדוקה

המסלול הבטוח – אנו מציעים מסלול בליווי מלא ,החל משלב בחירת הנושא , ניסוח הצעת מחקר  ומשלוח עבודה בחלקים. זהו המסלול המומלץ ביותר המוכיח את עצמו כבר לא מעט שנים. אולם לצד הליווי המלא אנו מעניקים מגוון רחב של שרותים חלקיים כגון: סקירת ספרות בלבד ,עריכה ושדרוג של עבודות אקדמיות , רפראטים, ניתוח סטטיסטי ועוד. מירב הלקוחות מגיעים על בסיס המלצה וכמובן לקוחות חוזרים. אנו מעניקים שירות מקצועי ביותר שמתחיל בבחירת מאמרים עדכניים, שימוש בשאלונים עם מהימנות ותוקף אקדמאיים. כל עבודה עוברת בקרת איכות לפני שליחתה.

בקרת איכות קפדנית לפני מסירה

כל עבודה אקדמית עוברת תהליך כתיבה בתנאים מחמירים וסטנדרטים קפדניים ביותר, שלאחריהם נבדקים בתהליך בקרת האיכות במשרד שלנו, לפני קבלת העבודה הסופית. אנחנו גם מציעים לך סיוע במקרה והתחלת בכתיבת העבודה האקדמית שלך ונתקעת. במקרה כזה תוכל ליצור איתנו קשר ולשלוח את העבודה החלקית ולקבל הצעת מחיר בהתאם לכמות העבודה שנותרה בעבודה שלך.

אקדליסט כתיבת עבודות אקדמיות
0%
זה הממוצע שלנו!
0%
כל העבודות נבדקות ביסודיות
ממוצע ציונים 2019 94%
ממוצע ציונים 2018 93%
ממוצע ציונים 2017 96%
ממוצע ציונים 2016 : 91%
החזון שלנו

אקדליסט מרכז הסיוע האקדמי המתקדם

אקדליסט נוסד כמרכז סיוע אקדמי מתקדם והמטרה העיקרית שלנו היא הענקת סיוע מקצועי ביותר וללא פשרות.
החזון שלנו

כתיבה מקצועית

נשמח לשלוח לכם עבודה לדוגמא של כותב מנוסה , איכותי ומקצועי. צרו קשר ונעמוד לרשותכם!

רוצה הודעה כזו

לא רק כתיבת עבודות

אנחנו באים להשלים את החסר ולהציע את העזרה שאתם כל-כך זקוקים לה. אקדליסט הוקמה על-ידי בוגרי תארים מתקדמים מהאוניברסיטאות הטובות בארץ. אנחנו מכירים את ההרגשה שמלווה אתכם בכל אותן עבודות אקדמאיות- חוסר אונים ולחץ של זמן. אנו חווינו זאת על בשרינו ולכן אנחנו יודעים שאצלנו תקבלו את העזרה המקצועית ביותר שתפתור אתכם מהרבה כאבי ראש.

כתיבת עבודות אקדליסט
כאמור השרות אותו מציעה אקדליסט הינו במגוון תחומי התמחות רחב, הכולל ניתוחים סטטיסטיים בכל הרמות. אנו אקדמאים ומרביתינו בעלי תואר שני עם ניסיון של שנים ועם עשרות לקוחות מרוצים אשר קיבלו ציונים גבוהים. אנחנו נסייע לך בכל השלבים של כתיבת העבודה האקדמית שלך משלב איסוף החומרים, עריכה ועוד. והכל לפי הדרישות שאתה תציב לנו ולפי הדרך שבה אתה רוצה שזה ייעשה. אנו עובדים עם סטודנטים מכל האוניברסיטאות, מכללות ומוסדות אקדמאים בישראל ומתאימים את העבודה בהתאם לדרישות המוסד האקדמי הרלוונטי.

אתה יכול להיות בטוח!  העבודה האקדמית שלך נכתבת ברמה הגבוהה ביותר על ידי צוות כותבים מנוסים, בהתאמה אישית ובליווי מלא.

אנו מסייעים בכל סוגי העבודות

החל מעבודות של עמודים בודדים ועד לתיזות, עבודות דוקטורט ועוד. הסיוע בכתיבת עבודות כולל : סיוע בכתיבת הצעות מחקר ,עריכה מדעית,סיוע בכתיבת מחקר אקדמאי לפרסום ,איתר וסיכום מאמרים, ניתוח סטטיסטי, חיבור שאלונים ועוד.

כתיבת עבודות אקדמיות מקוריות בלבד

אקדליסט מספקת סיוע החל מחיפוש רעיון למחקר, דרך מציאה של חומר אקדמי ועריכת ניתוחים סטטיסטיים וכלה בעריכה לשונית. כל שלב דורש ידע מקצועיות ומיומנות והצוות שלנו מורכב מאנשים המסוגלים לתת ייעוץ מקצועי בכל אחד מהשלבים הללו. כתיבת עבודות אקדמיות זו המומחיות שלנו!

שקיפות

מאמינים בשקיפות ובהוגנות מלאה. לכן, הצגנו מחירון גמיש המתאים לכל הצרכים של הסטודנטים, החל מסיוע נקודתי מהיר שיכול לחסוך לכם הרבה זמן, ועד לליווי מלא , מסלול שיכול להמשך מספר חודשים, ואף יותר סמסטר שלם. כתיבת עבודה מכל סוג או מחיר סמינריון או עבודת גמר הוא דבר משתנה. הניסיון הרב שלנו מראה כי  סטודנטים לעתים זקוקים לסיוע של חלק מהמטלה, כמו למשל בניתוח ממצאים או ניתוח סטטיסטי. לכן יש באפשרותך לקבל סיוע חלקי בלבד.

מהירות ואיכות

נוכל לפתור במהירות כל סוג של מטלה. יש לכם מרצה נודניק? מרצה ממש כאב ראש ?  אנחנו עוסקים בזה כאמור מעל עשור ואנו מבינים כי כתיבת עבודת אקדמית יכולה להיות מאתגרת ביותר ,יש לנו רקורד מוכח של סיוע בהצלחה לסטודנטים. נשמח להעמיד לרשותך את הניסיון שלנו, המאפשר לנו לבלוט מול כל היתר ולעזור בתחום כתיבת העבודות ולהציע שירות עם רמת מחויבות גבוהה. את הידע שנצבר אצלנו במהלך השנים לא ממש אפשרי להשיג בדרך אחרת. אנו נמשיך לבסס את השירות שלנו על אמינות איכות מקצועיות וניסיון.

בקרת איכות

כל עבודה עוברת תהליך כתיבה בתנאים מחמירים וסטנדרטים קפדניים שלאחריהם נבדקים בתהליך בקרת האיכות במשרדים, לפני קבלת העבודה הסופית. אנחנו גם מציעים לך סיוע במקרה והתחלת לכתוב ונתקעת. במקרה כזה תוכל ליצור קשר איתנו לשלוח את העבודה החלקית ולקבל הצעת מחיר בהתאם לכמה עבודה נותרה בעבודה שלך.

התחייבות לציון

אנו מתחייבים שתעברו! היזהרו ממי שמבטיח ציון ספציפי ומדוייק,הוא כנראה לא מכיר את עולם האקדמיה. לאורך שנים רבות , רוב רובן של העבודות שלנו קיבל ציון מעבר לשמונים וחמש ומעלה אך שימו לב – אם תנקטו בשיטה הפשוטה והבטוחה הכוללת משוב מקדים של המרצה הדבר מבטיח ציון קרוב למושלם

אנו ממליצים לכל רוכש עבודה לעיין בפרסומים שלנו. יש לנו מוניטין רב שנים והמאמרים כוללים טיפים חשובים בעת קניית עבודה סמינריונית. ישנם מספר כללים חשובים וחשוב יותר : ממה חייב להימנע!!!

מי הכותב?

ש לך השפעה על העבודה! הכותבים בעלי תארים מתקדמים בלבד מעודכנים ביותר ומסוגלים להתמודד כמעט עם כל קורס ובכל מוסד. מרביתנו עם נסיון מעשי רב בלימוד, הוראה , תרגול והנחייה. קרא עוד על הכותבים שלנו! |

להצעת מחירמאמרים בנושא  | מגזין אקדליסט

כתבות בנושא קניית עבודות

קניית עבודות אקדמיות מוכנות: כמה זה עולה לנו? |  מאת חנית פורמנסקי. אתר וואלה חדשות  : לקריאה

עבודה בעיניים |  מאת דודו כהן. הפואטיקה של הפופ : קריאה

סטודנטים קונים עבודות ברשת: עצלנות או חוסר ברירה? |  מאת דפנה ליאל ועמית סלונים. חדשות ערוץ 2 : לקריאה

סטודנטים, העתקות ועבודות ברשת  | מאת אתר מאמרים.מקו :לקריאה

סמינריון זול מחיר יקר | מאת כתיבת עבודות אקדליסט , מגזין אקדליסט