ברוכים הבאים לאקדליסט!

כתיבת עבודות אקדמיות ומרכז למחקר אקדמי

אקדליסט פועלת משנת 2003 (הותיקים ביותר!) בסיוע לסטודנטים בכתיבת עבודות סמינריון, עבודות גמר, תזה וגם עבודות דוקטורט. החל משנת 2010 אקדליסט הוסיפה לסל השירותים הרחב שלה מערך לכתיבת עבודות באנגלית. השירות אותו אנו מעניקים הינו יחודי ובעל שיטת עבודה המבטיחה הצלחה מירבית. המסלול שלנו לליווי מלא מוכיח עצמו זמן רב. (ציונים, כן ציונים) אבל נשמח אם תציצו במכתבי התודה.

השיטה שלנו בדוקה

המסלול הבטוח – אנו מציעים מסלול בליווי מלא ,החל משלב בחירת הנושא , ניסוח הצעת מחקר  ומשלוח עבודה בחלקים. זהו המסלול המומלץ ביותר המוכיח את עצמו כבר לא מעט שנים. אולם לצד הליווי המלא אנו מעניקים מגוון רחב של שרותים חלקיים כגון: סקירת ספרות בלבד ,עריכה ושדרוג של עבודות אקדמיות , רפראטים, ניתוח סטטיסטי ועוד. מירב הלקוחות מגיעים על בסיס המלצה וכמובן לקוחות חוזרים. אנו מעניקים שירות מקצועי ביותר שמתחיל בבחירת מאמרים עדכניים, שימוש בשאלונים עם מהימנות ותוקף אקדמאיים. כל עבודה עוברת בקרת איכות לפני שליחתה.

בקרת איכות קפדנית לפני מסירה

כל עבודה אקדמית עוברת תהליך כתיבה בתנאים מחמירים וסטנדרטים קפדניים ביותר, שלאחריהם נבדקים בתהליך בקרת האיכות במשרד שלנו, לפני קבלת העבודה הסופית. אנחנו גם מציעים לך סיוע במקרה והתחלת בכתיבת העבודה האקדמית שלך ונתקעת. במקרה כזה תוכל ליצור איתנו קשר ולשלוח את העבודה החלקית ולקבל הצעת מחיר בהתאם לכמות העבודה שנותרה בעבודה שלך.

כתיבת עבודות אקדמיות מקוריות בלבד

אקדליסט מספקת סיוע החל מחיפוש רעיון למחקר, דרך מציאה של חומר אקדמי ועריכת ניתוחים סטטיסטיים וכלה בעריכה לשונית. כל שלב דורש ידע מקצועיות ומיומנות והצוות שלנו מורכב מאנשים המסוגלים לתת ייעוץ מקצועי בכל אחד מהשלבים הללו. כתיבת עבודות אקדמיות זו המומחיות שלנו!

אקדליסט כתיבת עבודות אקדמיות
0%
זה הממוצע שלנו!
0%
כל העבודות נבדקות ביסודיות

אנו מתחייבים שתעברו! הזהרו ממי שמבטיח ציון ספציפי ומדוייק,הוא כנראה לא מכיר את עולם האקדמיה. לאורך שנים רבות , רוב רובו של העבודות שלנו קיבל ציון מעבר לשמונים וחמש ומעלה אך שימו לב – אם תנקטו בשיטה הפשוטה והבטוחה הכוללת משוב מקדים של המרצה הדבר מבטיח ציו קרוב למושלם

אנו ממליצים לכל רוכש עבודה לעיין בפוסטים שלנו ובבלוג שלנו. יש לנו מוניטין רב שנים והמאמרים כוללים טיפים חשובים בעת קניית עבודה סמינריונית.ישנם מספר כללים חשבוים וחשוב יותר : ממה להמנע!!!

יש לך השפעה על העבודה! הכותבים הינם בעלי תארים מתקדמים בלבד מעודכנים ביותר ומסוגלים להתמודד כמעט עם כל קורס ובכל מוסד.

קרא עוד על הכותבים שלנו!

ממוצע ציונים 2019 94%
ממוצע ציונים 2018 93%
ממוצע ציונים 2017 96%
ממוצע ציונים 2016 : 91%

כתיבה מקצועית

נשמח לשלוח לכם עבודה של כותב מנוסה , איכותי ומקצועי. צרו קשר ונעמוד לרשותכם!

רוצה הודעה כזו

לא רק כתיבת עבודות…

אנחנו באים להשלים את החסר ולהציע את העזרה שאתם כל-כך זקוקים לה. אקדליסט הוקמה על-ידי בוגרי תארים מתקדמים מהאוניברסיטאות הטובות בארץ. אנחנו מכירים את ההרגשה שמלווה אתכם בכל אותן עבודות אקדמאיות- חוסר אונים ולחץ של זמן. אנו חווינו זאת על בשרינו ולכן אנחנו יודעים שאצלנו תקבלו את העזרה המקצועית ביותר שתפתור אתכם מהרבה כאבי ראש.

כתיבת עבודות אקדמיות
כאמור השרות אותו מציעה אקדליסט הינו במגוון תחומי התמחות רחב, הכולל ניתוחים סטטיסטיים בכל הרמות. אנו אקדמאים ומרביתינו בעלי תואר שני עם ניסיון של שנים ועם עשרות לקוחות מרוצים אשר קיבלו ציונים גבוהים. אנחנו נסייע לך בכל השלבים של כתיבת העבודה האקדמית שלך משלב איסוף החומרים, עריכה ועוד. והכל לפי הדרישות שאתה תציב לנו ולפי הדרך שבה אתה רוצה שזה ייעשה. אנו עובדים עם סטודנטים מכל האוניברסיטאות, מכללות ומוסדות אקדמאיים בישראל ומתאימים את העבודה בהתאם לדרישות המוסד האקדמי הרלוונטי.

אתה יכול להיות בטוח!  העבודה האקדמית שלך נכתבת ברמה הגבוהה ביותר על ידי צוות כותבים מנוסים, בהתאמה אישית ובליווי מלא.

אנו מסייעים בכל סוגי העבודות

החל מעבודות של עמודים בודדים ועד לתיזות, עבודות דוקטורט ועוד. •סיוע בכתיבת תיזות ועבודות אקדמאיות •עריכה מדעית •סיוע בכתיבת מחקר אקדמאי – מאמרים, ניתוחים, איתור חומר ועוד. •מדעי החברה •מדעי הרוח •הוראה •מדעים מדוייקים •ניתוחים סטטיסטיים – SPSS

במידה ויש לך שאלות נוספות, הנך מוזמן לעיין בדף שאלות ותשובות, וכמובן פשוט לצלצל אלינו!

מאת חנית פורמנסקי. אתר וואלה חדשות  : לקריאה

מאת דודו כהן. הפואטיקה של הפופ : קריאה

מאת דפנה ליאל ועמית סלונים. חדשות ערוץ 2 : לקריאה

מאת אקדליסט.כתיבת עבודות : לקריאה

אנו מאמינים בשקיפות ובהוגנות מלאה. לכן, הצגנו מחירון גמיש המתאים לכל הצרכים של הסטודנים, החל מסיוע נקודתי מהיר שיכול לחסוך לכם הרבה זמן, ועד לליווי מלא , מסלול שיכול להמשך מספר חודשים, ואף יותר סמסטר שלם.כתיבת עבודה מכל סוג או מחיר סמינריון או עבודת גמר הינו דבר משתנה. הנסיון הרב שלנו מראה כי  סטודנטים לעיתים זקוקים לסיוע של חלק מהמטלה, כמו למשל בניתוח ממצאים או ניתוח סטטיסטי. לכן יש באפשרותך לקבל סיוע חלקי בלבד.

נוכל לפתור במהירות כל סוג של מטלה. יש לכם מרצה נודניק? מרצה ממש כאב ראש ?  אנחנו עוסקים בזה כאמור מעל עשור ואנו מבינים כי כתיבת עבודת אקדמית יכולה להיות מאתגרת ביותר ,יש לנו רקורד מוכח של סיוע בהצלחה לסטודנטים. נשמח להעימיד לרשותך את הנסיון שלנו, המאפשר לנו לבלוט מול כל היתר ולעזור בתחום כתיבת העבודות ולהציע שירות עם רמת מחוייבות גבוהה. את הידע שנצבר אצלנו במהלך השנים לא ממש אפשרי להשיג בדרך אחרת. אנו נמשיך לבסס את השירות שלנו על אמינות איכות מקצועיות ונסיון.

כל עבודה עוברת תהליך כתיבה בתנאים מחמירים וסטנדרטים קפדניים שלאחריהם נבדקים בתהליך בקרת האיכות במשרדים, לפני קבלת העבודה הסופית. אנחנו גם מציעים לך סיוע במקרה והתחלת לכתוב ונתקעת. במקרה כזה תוכל ליצור קשר איתנו לשלוח את העבודה החלקית ולקבל הצעת מחיר בהתאם לכמה עבודה נותרה בעבודה שלך.

אנו מתחייבים לכתיבה מקורית בלבד. שימוש במאמרים חדשים ועדכניים.

רוצה גם הודעה כזו למייל שלך ?

כתיבת עבודות אקדמיות

אנו באקדליסט מאמינים בשקיפות מלאה ובמחוייבות מלאה ללקוחותינו הסטודנטים!