Skip Navigation Linksאקדליסט / מאמרים ומדריכים

לרשימהחדש – כתיבת עבודות באנגלית

התחלת את התואר אבל גילית שאין לך זמן להשקיע בעבודות? חסר לך רק עוד מאמר אחד כדי לסיים את הדרך המתישה? אנחנו כאן בשבילך. חברת אקדליסט המתמחה בכתיבת עבודות מציעה לך עבודה שלמה ומקורית מ-א' ועד ת'. אנחנו מציעים גם עבודות באנגלית גם עבור מי שלומד בחו"ל או בשלוחה של אוניברסיטה בה החובות הלימודיים הם באנגלית. לא משנה איזו עבודה אתה צריך – עבודת גמר, תזה, סמינריון, פרויקט או כל אחת אחרת, תוכל לקבל אותה אצלנו. כמו כן, אנו מציעים השלמת עבודות עבור מי שכבר התחיל לכתוב אבל נתקע באמצע בגלל קושי או חוסר זמן.

מי כותב את העבודה?

אחד הדברים המרתיעים ביותר כאשר מדובר בהזמנת עבודה הינו בכך שאנחנו לא יכולים לדעת מי יכתוב אותה. כמובן שאף אחד לא ירצה להזמין עבודה ממיטב כספו, להמתין מספר שבועות עד להגעתה ולגלות מאמר שמנוסח בצורה ילדותית, רצוף בשגיאות כתיב ושגיאות עובדתיות אשר יוצרות רושם שלילי על הבוחן. אצלנו זה לא קורה. למה? פשוט מאוד, הכותבים שלנו הם מומחים בתחומם, ילידי צפון אמריקה (ארצות הברית וקנדה) אשר גדלו, התחנכו ורכשו את השכלתם בצפון אמריקה. כמו כן, אנו בוחנים בקפידה את הכותבים שלנו ודואגים לעבוד רק עם הטובים והאיכותיים ביותר. הכותבים שלנו הינם בעלי תארים אקדמאים מתקדמים, בעלי מוסר עבודה גבוה ומחויבות מלאה ללקוח.

יש לנו צוות כותבים מומחים, אשר לכל אחד מהם ידע נרחב במגוון נושאים. אנו עושים תמיד את מירב המאמצים כדי לנתב את העבודות לכותב או כותבת אשר כבר הגישו עבודה בתחום זה וקיבלו עליה ציון גבוה. כך אנו בטוחים שאת העבודה שלך מקבל מומחה בתחום, אשר כבר בקיא בכל הפרטים ויידע לעשות אותה באופן המהיר והאיכותי ביותר. הכותבים שלנו הם מומחים בכתיבה עצמה ויבצעו מחקרים, סקרים ובדיקות ככל שיידרש מהם – עד שיוכלו לכתוב את העבודה באופן מקצועי ואיכותי. רק לאחר שיאספו את כל החומר הדרוש ויהפכו למומחים אמיתיים, ייגשו למלאכת הכתיבה ויספקו עבורך עבודה נפלאה. אנו מסוגלים להתמודד עם כל סוג עבודה, עם כל קורס ועם כל מוסד לימודי. נסה אותנו.

איך אני יכול להשפיע על העבודה?

אחרי הכל, למרות שאנחנו אלה שכותבים את המטלה שעליך להגיש ועושים עבורך את כל העבודה השחורה, העבודה עדיין מוגשת על שמך ומיועדת עבורך. אל תדאג, אנחנו לרגע לא שוכחים זאת. לאורך כל הדרך, החל מרגע הפנייה אלינו ועד שתקבל את הציון, יהיו איתך בקשר לא רק נציגי המכירות של אקדליסט, אלא גם כותב או כותבת העבודה. תוכל להעביר דגשים מיוחדים שאתה רוצה לשלב בעבודה, לדרוש פרקים שיופיעו או לא יופיעו בה, לומר לנו מה המסר הסופי שאתה רוצה להעביר וכל דבר נוסף שאתה מעוניין. יש לך שליטה מלאה על נושא העבודה, אופי ושלבי הכתיבה והתוצאה הסופית. אל תהסס להגיד לנו כיצד בדיוק אתה רוצה שהיא תראה – אנחנו נדאג שזה יקרה.

מה אנחנו מבטיחים?

קודם כל – אנחנו מבטיחים איכות ללא פשרות וכתיבה בהתאם לסטנדרטים והחוקים האקדמיים. אנו בוחנים את העבודות שלנו בקפידה רבה לפני הגשתן ללקוח ולכן לא תוכלו למצוא בהן שגיאות כתיב, טעויות עובדתיות, סתירות פנימיות או פגמים אחרים אשר יגרמו להורדת הציון. כל עבודה נכתבת רק על ידי מומחים לכתיבת עבודות ולכן מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר. כל העבודות שלנו הן מקוריות לחלוטין ונכתבות במיוחד עבור הלקוחות, לא תמצאו עבודות מועתקות או פרקים משוכפלים.

עם זאת, לצערנו אנחנו לא יכולים להבטיח ציון ספציפי. לא כי העבודות שלנו הן לא ברמה מספיק איכותית, אלא משום שכפי שיודע כל אחד שבקיא בעולם האקדמיה – לאף אחד אין יכולת חיזוי מדויקת לדבר שכזה. מי שכן מבטיח ציון מסוים, במקרה הטוב לא צבר מספיק ניסיון בתחום כדי להכיר אותו לעומק ובמקרה הרע פשוט מפריח הבטחות שווא. עם זאת, אנחנו כן מבטיחים שהציון שתקבלו יהיה הרבה מעבר מ"לעבור" בהצלחה... ברוב הפעמים הוא אף יהיה גבוה הרבה מעבר לכך. לאורך השנים הרבות שבהן פועלת חברת אקדליסט רוב העבודות שהגשנו קיבלו ציון גבוה מ-85! אז קדימה, אנחנו כבר פותחים את ספרי המחקר כדי לכתוב גם את העבודה שלך.

 
עבודות חינם

לרשותך מאגר חינמי של עבודות מעולות. תוכל להעזר בהן לרעיון למחקר, למבנה וכדומה.אנו לא מעודדים הגשת עבודות שאינן חדשות.

מאגר מומלץ נוסף של סמינולוג.מאגר קטן ואיכותי!

מאגר סמינולוג

עבודות לדוגמא

להלן מספר עבודות לדוגמא אשר יכולות לשמש כמקור לרעיונות למחקר שלכם

לפי נושאים ותחומי לימוד
עבודות בפסיכולוגיה
עבודות במשפטים
עבודות בחינוך
עבודות מנהל עסקים
פרוייקטים מערכות מידע
דוגמאות לניתוח סטיסטי
פרק ממצאים סטיסטי
פרק דיון חינוך

058-4533512

מאמרים

אקדליסט פרסמה ועדיין מפרסמת מאמרים ומדריכים לכתיבת עבודות.

אתם מוזמנים לעיין כמובן גם בבלוג שלנו

איך יוצאים מזה ? אקדליסט!
כתיבת עבודות באנגלית
כמה זה עולה?
עבודה סמינריונית
לכל המאמרים לחץ כאן

©Acadelist™כל הזכויות שמורות לחברת אקדליסט. אין להעתיק את האתר ו/או חלקים ממנו ללא קבלת אישור בכתב מחברת אקדליסט